Záruka kvality

Rakouská firma P.MAX vám může nabídnout více než půl století zkušeností s výrobou nábytku na míru. Dlouholeté zkušenosti a pozitivní ohlasy našich klientů nejsou tím jediným, co můžeme nabídnout. Stále přicházíme s novými způsoby, jak naše služby ještě zlepšit a zajistit tak maximální spokojenost všech zákazníků.

1. Certifikovaní dodavatelé

Kvalitní nábytek je možné vyrobit pouze z kvalitního materiálu. A ten odebíráme jen od těch nejlepších. Používáme certifikovaný materiál od renomovaných dodavatelů, aby váš nábytek dlouho vydržel.

2. Ekologické

Veškeré materiály, které využíváme, a také všechny výrobní postupy splňují přísné nároky Evropské unie na ekologičnost a ohleduplnost k životnímu prostředí. Díky tomu má náš nábytek dlouhou životnost a je velmi odolný.

3. Správný poměr ceny a kvality

Vysokou kvalitu nemusí nutně provázet vysoká cena. Za příznivé ceny u nás dostanete jen to nejlepší, zakázkový nábytek je navíc ušitý přímo vám na míru.

4. Doživotní záruka na kování

Nábytek na míru opatřujeme moderním a kvalitním kováním značky Blum, na které poskytujeme doživotní záruku.

5. Zdravotní nezávadnost

Dbáme na to, abychom využívali jen nezávadné materiály a výrobní postupy. Náš nábytek je proto zcela bezpečný a nijak neohrožuje vaše zdraví.

6. Individuální přístup

Každému klientovi se plně věnujeme a plníme všechna jeho přání. Díky individuálnímu přístupu vám zajistíme absolutní spokojenost s výsledkem a radost z používání vašeho nového nábytku.

7. Něco navíc

Zdarma vám v rámci realizace vytvoříme 3D návrh, přímo na místě provedeme měření a nábytek vám dovezeme. V ceně projektu je i odborná montáž, kterou provádějí zkušení pracovníci.

Prodejna a studio

Nábytek MAX
Radlická 3301/68
150 00 Praha 5

Prodejní doba

Po - Pá: 9.00 - 18.00

Po telefonické dohodě
je možný i jiný termín.

Kontakt

Tel.: 800 100 080, 257 310 032
Fax: 251 560 507
E-mail: info@nabytek-max.cz