Koupelny na zakázku

Kompletní rekonstrukce koupelny je velmi náročnou záležitostí, a to jak časově, tak i finančně. Pokud ale chcete své koupelně obléknout nový kabát, mnohdy stačí ji vybavit novým nábytkem. Právě koupelnový nábytek se v poslední době stále více rozmáhá a moderní koupelnu si bez něj snad ani nejde představit. Místo směsice různorodých poliček a skříní na všechny vaše nezbytnosti vsaďte radši na sjednocenou nábytkovou sestavu.

Koupelna by měla vyzařovat pohodu, měli byste se v ní cítit uvolněně a příjemně. Přeci jen tuto místnost nevyužíváme pouze k osobní hygieně, ale také k relaxaci a odpočinku po těžkém dni. Pohodovou atmosféru navodíte vhodně zvolenou barevnou kombinací a těmi správnými detaily.

Velmi moderní je v současné době kombinace bílé s jednou výraznou barvou, která celou místnost rozzáří a rozbije monotónnost. Rozhodnout se však můžete pro barevnější kombinace nebo naopak pro tlumenější verzi. Vše vám naši odborníci názorně předvedou na 3D modelu, kde si nejen barevné provedení, ale také tvar, uspořádání a materiál nábytku vyberete sobě na míru.

Koupelny často bojují s nedostatkem místa. I pro tyto interiéry máme řešení. Volíme vždy takový nábytek, který místnost opticky zvětší a provzdušní, aby nevypadala přeplněně, a přitom se vám do ní vešlo vše potřebné. Díky vhodně zvolenému designu se v koupelně snadněji udržuje pořádek a vše vypadá uklizeně.

Potřebujete novou koupelnu?

Označené* položky jsou povinné.

Prodejna a studio

Nábytek MAX
Radlická 3301/68
150 00 Praha 5

Prodejní doba

Po - Pá: 9.00 - 18.00

Po telefonické dohodě
je možný i jiný termín.

Kontakt

Tel.: 800 100 080, 257 310 032
Fax: 251 560 507
E-mail: info@nabytek-max.cz