Jak objednat

Mezi vámi a vaším vysněným nábytkem stojí jen pár jednoduchých kroků. Nyní vás provedeme celým postupem od nápadu přes konzultaci a návrh až po samotnou montáž.

1. Nápad

Popusťte uzdu vaší fantazii. Jak by vypadal váš domov, kdybyste měli neomezené možnosti? Můžete se nechat inspirovat přímo v naší prodejně nebo se podívat na některé z modelových realizací. Naši designéři pro vás najdou to nejlepší řešení, které bude do posledního detailu přesně podle vašeho gusta.

Poptávku nám můžete zaslat i on-line prostřednictvím formuláře na těchto stránkách. Formulář umožňuje přiložit plán místnosti. Vypracujeme vám grafický návrh i orientační cenovou nabídku.

2. Materiál a barvy

Nabízíme několik různých materiálů, ze kterých si jistě vyberete. Máte na výběr z masivního dřeva, přírodních dýh a lakovaných materiálů. To vše v trendy kombinacích a s moderními dekory. Profesionálové z naší firmy vám s výběrem pomohou a poradí, jaké provedení bude ve vašem případě nejvhodnější. Právě materiál ovlivňuje z velké části finální cenu zakázky, proto vám doporučujeme, abyste jeho výběr probrali osobně v naší prodejně. Stejně tak výběr barev můžete prokonzultovat s odborníky na design. Rozhodnete se pro tlumené či přírodní tóny, nebo zpestříte svůj interiér zářivými barvami?

3. Rozměry

Pro vytvoření počátečního návrhu bude bohatě stačit skica místnosti, kterou zvládnete vytvořit sami. Zanesete do ní rozměry místnosti a všech zdí, vyznačíte rozložení dveří, oken, topení a elektrických zásuvek. Mějte plánek nachystaný již při první návštěvě našeho studia, aby byl celý proces vytváření návrhu jednodušší a rychlejší. Před objednáním nábytku místnost znovu zdarma změříme.

4. 3D návrh

Zdarma vám v rámci realizace vytvoříme počítačový 3D návrh, na kterém si nejlépe představíte, jak bude nábytek ve výsledku vypadat. V několika jednoduchých krocích přeměníme jakýkoliv prostor v útulnou místnost, která bude skvěle vypadat a perfektně plnit svou funkci.

5. Dodání

Starosti s dopravou nechte na nás, nábytek vám doručíme po Praze a v okolí zdarma. Termíny dodržujeme a datum, které vám při vytváření objednávky sdělíme, zkrátka platí! Nábytek navíc můžete získat již do sedmi pracovních dnů při využití expresní objednávky.

6. Montáž

Pracovníci naší společnosti jsou pravidelně proškolování a informování o všech inovacích. Pracují pro nás více než deset let a díky tomu vám můžeme garantovat profesionální přístup a kvalitně odvedenou práci. Montáž nábytku na míru je v ceně realizace.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat

Označené* položky jsou povinné.

Prodejna a studio

Nábytek MAX
Radlická 3301/68
150 00 Praha 5

Prodejní doba

Po - Pá: 9.00 - 18.00

Po telefonické dohodě
je možný i jiný termín.

Kontakt

Tel.: 800 100 080, 257 310 032
Fax: 251 560 507
E-mail: info@nabytek-max.cz