Studentské pokoje na míru

Každé dítě jednoho dne vyroste ze svého pokoje. Správný studentský pokoj v sobě zahrnuje prvky vhodné pro dospělé, ale nezapomínáme, že mladí se ve svém pokoji nechtějí jen učit, ale také se bavit. Stylový nábytek je jednou z možností, jak se v tomto životním období vyjádřit. Studenti jsou ve svém pokoji většinu času, který tráví doma, a proto by pro ně tato místnost měla být útočištěm, ve kterém naleznou všechno, po čem jejich srdce touží.

Není to ještě tak úplně ložnice, ale už to není ani dětský pokoj. Mladí pánové a slečny ve svých pokojích nejen spí a učí se, ale zvou si sem kamarády, baví se, věnují se svým koníčkům. Všechny tyto potřeby je možné uspokojit, pokud bude jejich pokoj vhodně zařízený.

Prekérní situace nastává, pokud pokoj obývají dvě děti, mezi kterými je větší věkový rozdíl. Každý chce něco zcela jiného, každý má jinou představu o trávení volného času i o zařízení pokoje – a to co se týká funkčnosti i designu. I k tomuto problému společně najdeme řešení. Navrhneme pro vaše nejmilejší takový pokoj, aby se v něm dobře cítil prvňáček i středoškolák. Studentský nábytek dokáže dva různorodé světy oddělit a poskytnout oběma obyvatelům pokoje dostatek soukromí.

Vzhled je pro spoustu dospívajících prioritou číslo jedna, jejich nábytek by proto měl být moderní a vypadat dobře. To však neznamená, že ve studentských pokojích podceňujeme účelnost. Skříně jsou řešeny tak, aby poskytly co největší komfort při ukládání věcí, efektivně využíváme veškerý volný prostor a na vaše přání upravíme nábytek tak, aby v pokoji zbyla spousta místa pro koníčky vašeho adolescenta. Velký důraz je kladen hlavně na pracovní plochu, čili stůl, židli a nejrůznější poličky pro uložení všech potřebných školních potřeb, sešitů a knih. Víme totiž, že studenti tráví čím dál větší část svého času u počítače a chceme, aby se při studiu cítili maximálně pohodlně.

Potřebujete studentský pokoj?

Označené* položky jsou povinné.

Prodejna a studio

Nábytek MAX
Radlická 3301/68
150 00 Praha 5

Prodejní doba

Po - Pá: 9.00 - 18.00

Po telefonické dohodě
je možný i jiný termín.

Kontakt

Tel.: 800 100 080, 257 310 032
Fax: 251 560 507
E-mail: info@nabytek-max.cz