Rakouský výrobce nábytku P.MAX

Rakouská firma P.MAX vám může nabídnout více než půl století zkušeností s výrobou nábytku na míru. Jsme jednou z největších rakouských společností v oboru výroby nábytku a máme své zastoupení po celé Evropě. V České republice najdete naše interiérové studio v Praze 5. Nabízíme kvalitu, originalitu a individuální zpracování za příznivé ceny, které jsou v mnoha případech stejné, jako ceny běžně prodávaného, sériového nábytku.

Snažíme se vyjít vstříc přáním každého klienta, proto pro vás zdarma vypracujeme 3D návrh. Společně s vámi vymyslíme optimální řešení, které perfektně zapadne do vašich prostor. Výsledek vás jistě potěší mnohem více, než kdybyste nakupovali jednotlivé kusy nábytku v běžných obchodech, protože bude odrážet váš osobní styl a zcela splňovat vaše kritéria.

Pokud si s něčím nebudete vědět rady, náš tým odborníků je vám k dispozici. Profesionální personál vám pomůže s výběrem materiálů, rozmístěním nábytku nebo zvolením správného barevného spektra pro váš interiér. Přijďte do našeho pražského studia načerpat inspiraci pro váš vysněný domov.

Proč od nás?

1. Kvalita na prvním místě

Kvalita je pro nás velmi důležitá, odebíráme proto pouze certifikované materiály od těch nejlepších dodavatelů na trhu. Na kování značky Blum poskytujeme doživotní záruku.

2. Spolehlivost

Co řekneme, to platí. Dodací lhůty dodržujeme a co vám jednu slíbíme, s tím můžete počítat.

3. Nadstandardní služby

Chceme vám vždy nabídnout něco navíc. V ceně objednávky proto získáte zdarma vypracování 3D návrhu a odbornou konzultaci po celou dobu realizace. V okolí Prahy vám nábytek zdarma dovezeme a samozřejmostí je i bezplatná montáž, kterou provádějí zkušení pracovníci.

4. Dlouholeté zkušenosti

Firma P.MAX působí na trhu už několik desítek let. Stejně tak všichni naši zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti v oboru.

5. Nasloucháme vašim požadavkům

S námi se nestane, že byste ve finále získali zcela jiný nábytek, než jaký jste původně chtěli. Odborní asistenti s vámi prodiskutují každý krok od vytvoření objednávky, přes výběr materiálů a barev až po výslednou realizaci.

6. Pozitivní reference

Spokojenost našich zákazníků mluví za vše. Vážíme si kladných ohlasů a ceníme si zpětné vazby, která nám umožňuje poskytovat ty nejlepší možné služby.

Prodejna a studio

Nábytek MAX
Radlická 3301/68
150 00 Praha 5

Prodejní doba

Po - Pá: 9.00 - 18.00

Po telefonické dohodě
je možný i jiný termín.

Kontakt

Tel.: 800 100 080, 257 310 032
Fax: 251 560 507
E-mail: info@nabytek-max.cz