Nábytek na míru

Nábytek odráží náš životní styl. Zařiďte si váš domov nebo kancelář přesně tak, jak jste si vysnili. Jakkoliv atypický je váš prostor, náš tým odborníků si s ním dokáže poradit.

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně už dávno není místem, kde se jen vaří. Přesto ale nezapomínáme, že právě příprava jídla hraje v této místnosti prim. Proto je důležité, aby bylo vždy všechno po ruce, účelně uspořádané a aby byl prostor do posledního centimetru využit efektivně.

Podrobnosti
Koupelny

Koupelny

Kompletní rekonstrukce koupelny je velmi náročnou záležitostí, a to jak časově, tak i finančně. Pokud ale chcete své koupelně obléknout nový kabát, mnohdy stačí ji vybavit novým nábytkem. Právě koupelnový nábytek se v poslední době stále více rozmáhá a moderní koupelnu si bez něj snad ani nejde představit. Místo směsice různorodých poliček a skříní na všechny vaše nezbytnosti vsaďte radši na sjednocenou nábytkovou sestavu.

Podrobnosti
Obývací pokoje

Obývací pokoje

Snad v žádné místnosti netrávíme tolik času jako v obývacím pokoji. Je to místo, kde se setkává rodina, kam vodíme návštěvy a kam chodíme odpočívat a relaxovat. Každý člověk využívá tuto místnost k jiným účelům a proto je každý náš návrh zcela originální a přizpůsobený potřebám zákazníka.

Podrobnosti
Studentské pokoje

Studentské pokoje

Každé dítě jednoho dne vyroste ze svého pokoje. Správný studentský pokoj v sobě zahrnuje prvky vhodné pro dospělé, ale nezapomínáme, že mladí se ve svém pokoji nechtějí jen učit, ale také se bavit. Stylový nábytek je jednou z možností, jak se v tomto životním období vyjádřit. Studenti jsou ve svém pokoji většinu času, který tráví doma, a proto by pro ně tato místnost měla být útočištěm, ve kterém naleznou všechno, po čem jejich srdce touží.

Podrobnosti
Domácí pracovny

Domácí pracovny

Práce z domu je sice na první pohled velmi lákavá, ale přináší s sebou spoustu úskalí. Abyste se doma mohli skutečně na sto procent soustředit jen a pouze na svou práci, správně zařízený pracovní prostor je téměř nutností. V obývacím pokoji nebo u kuchyňského stolu nikdy nebudete mít dostatečný klid a pohodlí. Důležité je také mít vše na jednom místě, není nic horšího, než neustálé odbíhání od počítače, protože potřebný dokument máte zrovna v jiné místnosti.

Podrobnosti
Předsíně

Předsíně

Když přijdete po dlouhém dni domů, nebo když si přivedete návštěvu, co vidíte jako první? Je to předsíň, většinou malá a nenápadná místnost, které nevěnujeme moc pozornosti, protože se v ní nezdržujeme příliš dlouho. Správný nábytek v předsíni ale může udělat velký rozdíl v tom, jak je náš domov vnímán. Šikovný systém skříní, věšáků a poliček taky zařídí, abyste už při odchodu nikdy na poslední chvíli nehledali zastrčenou šálu nebo své oblíbené boty.

Podrobnosti
Dětské pokoje

Dětské pokoje

Jaký by měl být ten nejlepší dětský pokoj? Rozhodně barevný, veselý, měl by poskytovat dost prostoru pro dětské hry, ale rozhodně by měl být také bezpečný. U nás myslíme na vše a navrhneme takový pokojíček, ve kterém se vaše děti budou cítit skvěle.

Podrobnosti
Ložnice

Ložnice

Věděli jste, že okolní vybavení a barvy, kterými se obklopujeme, mají na naši psychiku efekt i během spánku? Nejen z tohoto důvodu je vhodné nepodceňovat vybavení ložnice. Odpočinkem a spánkem strávíme denně několik hodin, a není snad nic horšího, než se ráno probudit po neklidné noci. Probouzejte se do nového dne v ložnici, která bude lahodit vašemu oku a zároveň se dobře starat o vaše pohodlí.

Podrobnosti
Kanceláře

Kanceláře

Uvědomili jste si někdy, jak hodně ovlivňuje zařízení kanceláře váš pracovní výkon? Špatné osvětlení, nekvalitní kancelářská židle, malá pracovní plocha a zmatek v úložných prostorech, to všechno vás při práci může zdržovat a odvádět vaši pozornost. V kanceláři, kterou vám navrhneme, vám půjde práce od ruky jako nikdy dřív.

Podrobnosti
Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

Čím více úložného prostoru máme, tím těžší je se do něj vejít. Věcí přibývá a šatní skříně nejsou nafukovací. Jednoduchým řešením jsou vestavěné skříně na míru, které jsou velmi přehledné a praktické.

Podrobnosti
Prodejna a studio

Nábytek MAX
Radlická 3301/68
150 00 Praha 5

Prodejní doba

Po - Pá: 9.00 - 18.00

Po telefonické dohodě
je možný i jiný termín.

Kontakt

Tel.: 800 100 080, 257 310 032
Fax: 251 560 507
E-mail: info@nabytek-max.cz