Dětské pokoje na zakázku

Jaký by měl být ten nejlepší dětský pokoj? Rozhodně barevný, veselý, měl by poskytovat dost prostoru pro dětské hry, ale rozhodně by měl být také bezpečný. U nás myslíme na vše a navrhneme takový pokojíček, ve kterém se vaše děti budou cítit skvěle.

Různě velké děti mají různé potřeby a nároky, když přijde na zařizování jejich pokojů. Pro ty nejmenší je základem veliká herní plocha a dostatek hraček. Školáci potřebují kromě místa na hraní také prostor na učení, což znamená především stůl, židli a dostatek poliček pro sešity a ostatní školní potřeby.

Důraz je kladen i na úložné prostory. Všechny ty oblečky pro panenky, autíčka, stavebnice a autodráhy se nevejdou do jedné krabice. Nabízíme vám šikovný nábytek, který bude nejen estetický, ale také účelný. Zakládáme si na kvalitě a funkčnosti skloubené s neokoukaným designem, který potěší jak rodiče, tak děti. Se správně řešeným nábytkem bude pokoj s dítětem dospívat a pomocí pár jednoduchých změn ho poté rychle přetransformujete ve studentský pokoj, až si vaše ratolest přestane hrát s panenkami a autíčky a zatouží po dospěláckém pokoji.

Dětským nábytkem vybavujeme také mateřské školy, školní družiny či čekárny u lékařů. Přizpůsobíme návrh na míru vašim požadavkům i interiéru a efektivně využijeme každý centimetr čtverečný.

Napište si o nezávaznou kalkulaci

Označené* položky jsou povinné.

Prodejna a studio

Nábytek MAX
Radlická 3301/68
150 00 Praha 5

Prodejní doba

Po - Pá: 9.00 - 18.00

Po telefonické dohodě
je možný i jiný termín.

Kontakt

Tel.: 800 100 080, 257 310 032
Fax: 251 560 507
E-mail: info@nabytek-max.cz