Kanceláře na míru

Uvědomili jste si někdy, jak hodně ovlivňuje zařízení kanceláře váš pracovní výkon? Špatné osvětlení, nekvalitní kancelářská židle, malá pracovní plocha a zmatek v úložných prostorech, to všechno vás při práci může zdržovat a odvádět vaši pozornost. V kanceláři, kterou vám navrhneme, vám půjde práce od ruky jako nikdy dřív.

Pracovní stůl a kancelářská židle jsou alfou a omegou každé kanceláře. Proto při jejich výběru dbejte na prvotřídní kvalitu a ergonomii, abyste práci nemuseli kromě času obětovat i své pohodlí a zdraví. Už žádné zamotané kabely od počítače nebo mžourání do dokumentů, protože vám světlo lampičky dopadá na stůl ve špatném úhlu. Kancelář na míru vám poskytne ty nejlepší možné pracovní podmínky.

Co by to bylo za kancelář bez účelně navržených skříní, šuplíků a poliček na všechny potřebné dokumenty, jejich přehledné ukládání a praktickou archivaci. Nábytek na míru není jen zárukou maximální účelnosti, ale také jedinečného, osobitého stylu. Pomocí 3D modelu si budete moci živě představit, jak bude vaše kancelář ve výsledku vypadat.

Zařizujete nové kanceláře? Nechte to na nás!

Označené* položky jsou povinné.

Prodejna a studio

Nábytek MAX
Radlická 3301/68
150 00 Praha 5

Prodejní doba

Po - Pá: 9.00 - 18.00

Po telefonické dohodě
je možný i jiný termín.

Kontakt

Tel.: 800 100 080, 257 310 032
Fax: 251 560 507
E-mail: info@nabytek-max.cz