Předsíně na míru

Když přijdete po dlouhém dni domů, nebo když si přivedete návštěvu, co vidíte jako první? Je to předsíň, většinou malá a nenápadná místnost, které nevěnujeme moc pozornosti, protože se v ní nezdržujeme příliš dlouho. Správný nábytek v předsíni ale může udělat velký rozdíl v tom, jak je náš domov vnímán. Šikovný systém skříní, věšáků a poliček taky zařídí, abyste už při odchodu nikdy na poslední chvíli nehledali zastrčenou šálu nebo své oblíbené boty.

Možná bojujete s nedostatkem místa v předsíni. Máte pocit, že se vám tam vejde sotva věšák na bundy a možná ještě malý prostor na boty? My vám nabízíme jednoduché řešení v té nejvyšší kvalitě. Skříňové sestavy mohou jako zázrakem vyčarovat spoustu úložného prostoru, o kterém jste předtím netušili, že se může do předsíně vejít. Sami si určíte, kolik skříní a poliček budete potřebovat, a my za vás vyřešíme, jak je co nejefektivněji uspořádat. I pro tu nejmenší předsíň vymyslí náš tým profesionálů ideální řešení.

Předsíně od nás – to není jen funkčnost a praktičnost, ale také moderní a neotřelý design. Navrhneme pro vás nábytek na míru, který potěší oko i toho nejnáročnějšího klienta. Nedostatek světla, který je pro předsíně občas typický, doženete správným výběrem barev a rozmístěním skříní.

Materiály, které využíváme, odolají škrábancům od pohozených klíčů, kapkám vody z deštníků i šmouhám od bot. Vsaďte na kvalitu, účelnost a neokoukaný vzhled, a každá návštěva bude vaším domovem unešená ještě dřív, než si sundá kabát.

Potřebujete novou předsíň?





Označené* položky jsou povinné.

Prodejna a studio

Nábytek MAX
Radlická 3301/68
150 00 Praha 5

Prodejní doba

Po - Pá: 9.00 - 18.00

Po telefonické dohodě
je možný i jiný termín.

Kontakt

Tel.: 800 100 080, 257 310 032
Fax: 251 560 507
E-mail: info@nabytek-max.cz