Reference

Děkujeme pane Hrubý za navržení a realizaci naší kuchyně, je skvělá. Kdokoliv ji viděl, byl nadšen a užíváme si ji na maximum. Doporučujeme Vás, kde to jen jde.

Vaše spokojená zákaznice Lucka Fialová, Brno

Dobrý den. Pane Švejcare, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za zajištění a uskutečnění zakázky, kterou jsme si u vás objednali. Vše proběhlo tak jak mělo, jsme s manželem spokojeni. Mějte se pěkně a přeji hodně dobrých zakázek a spokojených klientů.

S pozdravem Eva a Luboš Brunnerovi, Praha 5

Dobrý den, moc děkujeme za navržení a realizaci naší ložnice, jsme nadšení z neotřelého stylu a kvality. Rozhodně Vás rádi doporučíme svým přátelům. Ať se daří!

Eva Machová, Brno

Tímto chceme poděkovat za realizaci kuchyně a společného obývacího pokoje. Skvěle jste se trefili do rozpočtu a hlavně vše stihli, jak bylo domluveno. Spolupráci můžeme jedině doporučit.

Mirek Klíma, Praha 2

Moc děkuji za realizaci kuchyně. Jsem velký kritik a většinou na všem najdu mouchy. Ale na mé nové kuchyni není co vytknout a jsem naprosto nadšená.

Petra Kohnová, Brno

Nechali jsme si u Vás s manželem dělat kuchyň na míru, a ač je to místo, kde trávím čas spíše já, nemůžeme si ji oba vynachválit! Jsme rádi, že jsme zvolili právě Vaši firmu.

S pozdravem Hana Radovská, Brno

Dobrý den, moc děkujeme za realizaci naší nové kuchyně. Teď se vaření věnuji s ještě větší láskou a nadšením než doposud.

Kolajova, Brno

Dobrý den, nechali jsme si od Vás dělat vestavěné skříně do pokojů a musím vaši práci pochválit. Skříně jsou nejen výborně prostorné, čímž jsme ušetřili v malém bytě spoustu místa, ale zároveň i hezky vypadají. Každému, kdo uvažuje nad vestavěnými skříněmi, bych vás doporučila.

Helena M. Moravský Krumlov

Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za nový studentský pokoj. Má styl a je krásný. Děti jsou nadšené.

Eva S. Kuřim
Prodejna a studio

Nábytek MAX
Radlická 3301/68
150 00 Praha 5

Prodejní doba

Po - Pá: 9.00 - 18.00

Po telefonické dohodě
je možný i jiný termín.

Kontakt

Tel.: 800 100 080, 257 310 032
Fax: 251 560 507
E-mail: info@nabytek-max.cz