Domácí pracovny na míru

Práce z domu je sice na první pohled velmi lákavá, ale přináší s sebou spoustu úskalí. Abyste se doma mohli skutečně na sto procent soustředit jen a pouze na svou práci, správně zařízený pracovní prostor je téměř nutností. V obývacím pokoji nebo u kuchyňského stolu nikdy nebudete mít dostatečný klid a pohodlí. Důležité je také mít vše na jednom místě, není nic horšího, než neustálé odbíhání od počítače, protože potřebný dokument máte zrovna v jiné místnosti.

Od toho jsou tu naše domácí pracovny, perfektní řešení pro práci z domova. Všechno na jednom místě, přehledně uklizené a roztříděné, s dostatečnou pracovní plochou a komfortem pro uživatele. Správná pracovna udělá s vaším pracovním výkonem divy!

Nejvýraznějším prvkem každé pracovny je kvalitní stůl, dostatečně velký pro váš počítač a všechny možné dokumenty, se kterými budete muset pracovat. Jelikož u stolu strávíte spoustu hodin, nezapomínáme na vhodné sezení, v tomto případě ergonomickou židli, díky které můžete dát sbohem bolestem zad. Dostatečný počet poliček a skříní pohltí všechno, co ke své práci potřebujete.

Pracovnou může být malý pokoj, pro který nemáte jiné využití, nebo jen část už využívané místnosti. Důležité je, abyste se zde cítili dobře a nic vás nerušilo od práce. Šikovné rozmístění nábytku vzhledem ke zdroji přírodního světla a správné rozmístění umělého osvětlení zajistí, aby byla vaše práce co nejefektivnější.

Potřebujete domácí pracovnu? Zažádejte si o nezávaznou kalkulaci.

Označené* položky jsou povinné.

Prodejna a studio

Nábytek MAX
Radlická 3301/68
150 00 Praha 5

Prodejní doba

Po - Pá: 9.00 - 18.00

Po telefonické dohodě
je možný i jiný termín.

Kontakt

Tel.: 800 100 080, 257 310 032
Fax: 251 560 507
E-mail: info@nabytek-max.cz