Kuchyně na zakázku

Kuchyně už dávno není místem, kde se jen vaří. Přesto ale nezapomínáme, že právě příprava jídla hraje v této místnosti prim. Proto je důležité, aby bylo vždy všechno po ruce, účelně uspořádané a aby byl prostor do posledního centimetru využit efektivně.

Problémem řady bytů, ale také některých domů je nedostatek prostoru. Vyřešíme za vás všechny problémy s příliš malou, příliš velkou nebo jinak atypickou kuchyní. Přizpůsobíme kuchyňskou linku přesně vašemu interiéru, aby pro vás vaření bylo skutečnou radostí.

Nepřehledné poličky? Spousta spotřebičů, které akorát zabírají místo? Neustále v kuchyni něco hledáte? S naší expertní pomocí budou všechny tyto problémy minulostí. Vestavěné spotřebiče nejen vypadají velmi elegantně, ale jsou nadmíru praktické. Skříně a poličky v kuchyni jsou řešeny tak, aby byly maximálně přehledné, a vy už jste nemuseli nikdy nic hledat.

Nejen vzhled a funkčnost u nás hrají velkou roli. Udržet kuchyň perfektně uklizenou může být občas téměř nadlidský úkol. Využíváme proto materiálů, které jsou velmi snadné na údržbu, a celkové zařízení kuchyně usnadňuje její každodenní využívání.

Kudy tedy vede cesta v dokonalé kuchyni? Obraťte se na nás. Vypracujeme pro vás 3D model, abyste na vlastní oči viděli, jak bude vaše kuchyně ve výsledku vypadat. Vašim možnostem přizpůsobíme i rozpočet. A pokud nemáte jasnou představu a stále trochu tápete, náš tým vás celým procesem provede a společně s vámi najde dokonalé řešení.

Potřebujete novou kuchyni?

Označené* položky jsou povinné.

Prodejna a studio

Nábytek MAX
Radlická 3301/68
150 00 Praha 5

Prodejní doba

Po - Pá: 9.00 - 18.00

Po telefonické dohodě
je možný i jiný termín.

Kontakt

Tel.: 800 100 080, 257 310 032
Fax: 251 560 507
E-mail: info@nabytek-max.cz