Obývací pokoje na míru

Snad v žádné místnosti netrávíme tolik času jako v obývacím pokoji. Je to místo, kde se setkává rodina, kam vodíme návštěvy a kam chodíme odpočívat a relaxovat. Každý člověk využívá tuto místnost k jiným účelům a proto je každý náš návrh zcela originální a přizpůsobený potřebám zákazníka. Ať už chcete do svého obývacího pokoje zakomponovat malou pracovnu, místo pro děti nebo větší úložné prostory, u nás najdete to pravé. Díky 3D návrhu, který pro vás vypracujeme, budete mít o svém budoucím obývacím pokoji jasnou představu hned od začátku. Chcete přidat víc skříní? Vyberete si světlý dekor nebo tmavý? Sladíte vše v jednom tónu nebo dodáte místnosti barvy? Rozhodněte se, jak chcete, náš tým se postará o to, aby se vaše přání stalo skutečností.

Chcete svůj obývací pokoj prosvětlit, ale malá okna nevpouští do místnosti dostatek slunce? Přitom stačí tak málo. Optické zesvětlení a rozzáření zařídí vhodně zvolený nábytek, správná kombinace barev a drobné detaily, jako jsou přehozy nebo dekorace. Místnost díky tomu vypadá příjemně světle a větší než ve skutečnosti. Rodiny s dětmi jistě ocení kvalitní provedení našeho nábytku, které odolá nájezdům i těch nejzvědavějších malých objevitelů. Úklid v obývacím pokoji bude hračka s nábytkem, který je snadný na údržbu a velmi účelně zařízený.

Myslíme také na vaše koníčky a zájmy. Snažíme se, aby nábytek odrážel vaši osobnost a váš životní styl. Pro sběratele navrhneme poličky či vitríny na jejich exponáty, vášnivé čtenáře potěšíme knihovnou na míru. To všechno v prvotřídní kvalitě a s kompletním servisem.

Potřebujete nový obývací pokoj?

Označené* položky jsou povinné.

Prodejna a studio

Nábytek MAX
Radlická 3301/68
150 00 Praha 5

Prodejní doba

Po - Pá: 9.00 - 18.00

Po telefonické dohodě
je možný i jiný termín.

Kontakt

Tel.: 800 100 080, 257 310 032
Fax: 251 560 507
E-mail: info@nabytek-max.cz