Ložnice na míru

Věděli jste, že okolní vybavení a barvy, kterými se obklopujeme, mají na naši psychiku efekt i během spánku? Nejen z tohoto důvodu je vhodné nepodceňovat vybavení ložnice. Odpočinkem a spánkem strávíme denně několik hodin, a není snad nic horšího, než se ráno probudit po neklidné noci. Probouzejte se do nového dne v ložnici, která bude lahodit vašemu oku a zároveň se dobře starat o vaše pohodlí.

Řešení najdeme pro každého. Pokud ložnici používáte skutečně výhradně ke spaní, vsaďte na tlumenější barvy a jednoduché, skoro až minimalistické provedení. Zatímco na dekoracích můžete slevit, v případě kvality nábytku buďte nekompromisní. Jen v kvalitně zařízené ložnici můžete kvalitně odpočívat.

Pro rodiny s dětmi, které často zápasí s nedostatkem úložných prostorů, máme odpověď na všechny otázky. Zakomponujeme do vaší ložnice větší množství skříní, do kterých schováte sezónní oblečení, v létě brusle a v zimě nafukovací hračky k vodě. Sami si řeknete, kolik skříní potřebujete, a my vám v 3D návrhu ukážeme, jak je možné všechno srovnat a chytře vyřešit.

Individuální přístup platí v případě ložnic snad ještě víc než u ostatních místností. Ložnice je totiž místo, kam si nevodíme návštěvy, tudíž je to místnost vyhrazená pouze nám samotným. A kde jinde byste se měli cítit bezpečně a maximálně spokojeně, než v ložnici navrhnuté na míru přesně podle přání a potřeb klienta.

Potřebujete novou ložnici?

Označené* položky jsou povinné.

Prodejna a studio

Nábytek MAX
Radlická 3301/68
150 00 Praha 5

Prodejní doba

Po - Pá: 9.00 - 18.00

Po telefonické dohodě
je možný i jiný termín.

Kontakt

Tel.: 800 100 080, 257 310 032
Fax: 251 560 507
E-mail: info@nabytek-max.cz